Konrad 10

Typowe czeskie piwo, lekkie i orzeźwiające. Warzone z najlepszych składników, idealnie gasi pragnienie. Piwo ma dość intensywny chmielowo-słodowy zapach, nalewa się z czapą ładnej piany, która utrzymuje się przed ładnych kilka minut. W smaku dziesiątka od Konrada jest wyraźnie chmielowa, dobrze skomponowana ze słodową bazą piwa. Piwo jest lekkie ale nie ma mowy o żadnej wodnistości.

Zawartość alkoholu: 4 %
Ekstrakt 10 %

Konrad 11

Bardzo klarowny lager o złotym kolorze. Duża, ubita piana, która bardzo powoli opada i mocno oblepia ścianki. Wysycenie dwutlenkiem węgla dość intensywne. W zapachu dominują nuty typowo pilsowe, mieszanka słodowości i rześkiej, niezbyt intensywnej chmielowości. W smaku piwo jest nad wyraz chmielowe. Do tego dochodzi lekka słodowość, spora rześkość i całkowity brak woni alkoholowej, posmaków metalicznych czy zbożowych.

Zawartość alkoholu: 4,8 %
Ekstrakt 11 %

Konrad 12

Pasteryzowany lager z tradycyjnego czeskiego browaru, używającego własnej wody źródlanej z Gór Izerskich, własnego słodu oraz chmielu żateckiego. Piwo wyprodukowane aby uczcić imię Josapha Konrada, byłego piwowara z Vratislavic.

Zawartość alkoholu: 5,2 %
Ekstrakt 12 %

Konrad 11 Gepard

Niefiltrowane, wyraziste piwo. Uwarzone z amerykańskich chmieli, charakteryzuje je mocna gorycz.

Zawartość alkoholu: 5 %
Ekstrakt 11 %