Gambrinus 10

Jasne piwo warzone przez browar Plzensky Prazdroj. Piwo posiada zwiększoną zawartość słodu oraz chmielu, dzięki czemu jest pełne w smaku. Zrównoważony charakter Gambrinusa został jednak zachowany: jest to nadal orzeźwiające piwo ochmielowym aromacie i bogatym smaku ze słodową nutą, średnią goryczką iodrobiną estrowych akcentów.

Zawartość alkoholu: 4,3 %
Ekstrakt 10 %

Gambrinus 11

Warzone przez Pivovar Plzeňský Prazdroj, z czeskiego miasta Plzeň. Barwa jasno-złota, idealnie klarowna. Piana biała, wysoka przy nalewaniu, składa się z grubych pęcherzy. Dość szybko opada do niskiego kożucha zdobiącego szkło. Zapach chmielowy, z nutami słodowymi, średnio intensywny. W smaku wyraźnie słodowe, z wyczuwalną średnią chmielową goryczką na finiszu. Wysycenie średnie. Dostępne w zielonych butelkach 0,5l, oraz puszkach o tej samej pojemności.

Zawartość alkoholu: 4,7 %
Ekstrakt 11 %

Gambrinus 12

Piwo barwy jasnozłotej, klarowne. Piana obfita, wysoka, złożona głównie z grubych pęcherzy. Opada powoli intensywnie oblepiając ścianki. Aromat niezbyt intensywny – złożony głównie z nut słodowych oraz chmielowych. W smaku piwo jest delikatnie słodkie. Oprócz akcentów słodowych występuje tutaj umiarkowanej wielkości
chmielowa goryczka. Bardzo orzeźwiające. Wysycenie wysokie.

Zawartość alkoholu: 5 %
Ekstrakt 12 %